top of page

שיקום גבות 

הגבות שלך דלילות, יש בהן קרחות ואיזורים חסרים, ואת לא מעוניינת בשלב זה בפתרונות קבועים כגון מיקרובליידינג? את מוזמנת להגיע לפגישת ייעוץ ולקבל הערכה של כמה זמן ידרש כדי לשקם ולאיזו תוצאה תוכלי להגיע עם הגבות הטבעיות שלך

תהליך שיקום בסטודיו אובסשן

השיער הטבעי בגבות מתחדש במלואו כל חודש וחצי בממוצע. יחד עם זאת תהליך שיקום של גבות עשוי לקחת בין 3 חודשים לשנה וחצי והוא מאוד תלוי בקצב הצמיחה של הלקוחה, בציפות השיערה ובעובי של השיער. ככלל ככל שגיל הלקוחה צעיר יותר כך יש סיכוי גבוה יותר לשקם את הגבה במלואה כמו גם משח הזמן הדרוש לשיקום הוא קצר יותר.

מה נעשה במהלך תהליך השיקום?

התשובה היא בעיקר מה לא נעשה בתהליך השיקום :) לעיתים גבות חסרות, דלילות עם צורה חלקית נובעות לא בהכרח ממריטה לא נכונה משנים עברו - כפי שנהוג לחשוב, אלא דוקא מדפוס מריטה שגוי בהווה. כדי לבצע את השיקום בצורה המהירה ביותר את תצטרכי לותר לזמן מה על המריטה בבית לחלוטין ולהגיע לניקוי ועיצוב מקצועי אצלי בסטודיו.

במהלך תהליך השיקום אני מנקה ומעצבת את הגבה ומשאיר תמיד 2-3 שורות מהאיזור המשוקם כדי לאפשר בהדרגה לשיערות החסרות להתמלא בחזרה. באופן הזה אנחנו מעבים את הגבות ומתקנים את הצורה באופן הדרגתי מבלי לאלץ אותך להסתובב חודשים עם גבה לא מסודרת.

האם את משתמשת בחומרים מיוחדים לשיקום?

לא. לצערי בשלב זה העולם עוד לא גילה חומרים שבאמת יכולים להצמיח שיער באיזורים חסרים. שמן קיק וחומרים דומים מזינים שיער קיים במקרה הטוב אבל הם לא יכולים לגרום לשיער לצמוח במקומות שבהם אין זקיקי שיער והם לא יכולים לזרז את הצמיחה שלו. לכן כדי לשקם שיער צריך ראשית לותר על דפוסי המריטה הישנים ושנית להעזר בסבלנות. ברוב המיקרים שני אלו משתלמים בסוף ומאפשרים להגיע לתוצאה שמפתיעה אילו אותי לפעמים.

איך זה הולך תהליך השיקום?

ראשית את מגיע לסטודיו לעשות עיצוב ראשוני והערכה. בשלב הזה אני יכולה לתת צפי שזמן שיקח השיקום על בסיס הניסיון שלי בעבודה עם גבות שונות, כמו כן בפגישה הזו אני מבצעת עיצוב ראשוני וכבר בשלב הזה משאיר שורה אקסטא ליד הגבה שלך כדי לאפשר לשיערות להתחיל לישר קו עם הצורה הציוחלת.

הפגישה השניה והשלישית יהיו לקוב בטווח קצר מהרגיל 2-3 שבועות מהפגישה הראשונה. זוהי התקופה הכי קשה בתהליך השיקום גם בגלל הקושי להתרגל לאי מריטה שוטפת ביית וגם בגלל שהשיערות שמתחילות לצמוח עשויות להפריע לך ויזואלית. אחרי שני הפעמים הללו, גם את מתרגלת לראות את עצמך עם גבות שהן טיפה יותר עבות וטיפה פחות "מרוטות" וגם הגבות מתחילות לקבל צורה. הצורה החדשה שמסתמנת נותנת ביטחון ואופטימיות ללקוחות להמשיך בתהליך.

יתר הפגישות מתקיימות בהתאם לקצב הצמיחה שהנך רגילה אליו (אחת ל4-8 שבועות) בהתאם לתחושה שלך. זהו שלב שהשינויים מתרחשים יותר לאט מבהתחלה, והתוצאה מגיעה בהדרגה.

מה העלות?
העלות במהלך תהליך השיקום היא עלות פר פגישת טיפול והיא זהה לעלות של סידור גבות רגיל. אין צורך לשלם עבור התהליך כולו או להתחייב לנגעה סדירה. תדירות ההגעה לכל אורך הדרך תלויה בך. 

מה אם בסוף אחליט בכל זאת ללכת על הפתרון החצי קבוע של המיקרובליידינג?
את תמיד ובכל שלב תוכלי לעשות טיפול מיקרובליידינג כדי להשלים את האיזורים החסרים בגבה כמו גם כדי לתקן אסימטריה או להשוות גבות שאינן שוות. במידה ותעשי מיקרובליידינג הדבר אינו פוגע בתהליך השיקום, להפך לעיתים קרובות תהליך השיקום קל יותר ופחות מורגשד כאשר יש ציור חצי קבוע שמבטיח צורה יפה וסימטרית של הגבות שלך גם כאשר השיערות הטבעיות עדיין חסרות.

יותר מכך לעיתים אני ממליצה להתחיל מתהליך קצר של שיקום הגבה בטרם ניגשים לטיפול מיקרובליידינג, גם כדי לבחון מקרוב את השיקום שהוא תהליך פשוט יותר וגם כדי להביא את הגבות הטיבעיות למצב אופטימלי לפני שמבצעים בהן שינויים.

איך הגבות שלך יראו
במהלך תקופת השיקום?

אחרי הפגישה הראשונה
כמיטה ללא שינויים, טיפה נקיות יותר. זה הזמן להחביא מעצמך את הפינצטה או למסור אותה לחברה, לקחת אוויר ולהתכוננן לשינויים

במהלך 1-3 חודשים הראשונים

לרוב, זו התקופה הכי קשה במהלך תהליך השיקום, הגבה מתחילה להתמלא אבל עדיין השיער לא באורכו המלא ולכן זה מרגיש "לא נקי , "לא מסודר". זאת התקופה הכי מאתגרת והסבלנות שלך תעמוד כאן למבחן :) את יותר ממוזמנת להצטייד בעיפרון איכותי להשלמת הגבות ומדי פעם להשלים את תרגישי צורך.

 

חודש רביעי והלאה

אצל חלק מהלקוחות בשלב הזה יש כבר גבות כמעט מושלמות, אצל חלק ידרוש עוד מספר חודשים נוספים כדי ללטש את הצורה ולהביא את הגבות למצב הכי אופטימלי שלהן ואצל חלק מהבנות תהיה מסגרת כלשהי של צורה אבל תשאר לפניהן דרך של עוד חצי שנה ולפעמים קצת יותר כדי להשלים את המלאכה.

אחרי שנה
רוב הלקוחות שהן עד גיל 45 בערך יהנו מתוצאות שיקום הגבה בשבל הזה, חלקן יהנו מגבה מושלמת וחלקן מגבה כמעט מושלמת. בשלב הזה ניתן יהיה להמשיך ולעשות השלמו קטנות עם איפור במידת הצורך וכמובן תמיד תעמוד לרשותך האפשרות להשלים את המקומות שלא התמלאו באמצעות הטכניקה הידנית של שיטת השיערה - שהיא המיקרובליידינג.

20.jpg

השינויים שניתן להשיג באמצעות שיקום גבות טבעיות

עיבוי גבות
כמובן שתהליך של שיקום לא יצמיח שיער במקומות שבהם הוא מעולם לא צמח בעבר, אבל בקרב לקוחות שהמבנה הטבעי שלהן הוא עבה בהחלט ניתן לחזור בחלק מהמיקרים לעובי המקורי או לפחות להתקרב לשם.
 

מילוי קרחות
בחלק לא מבוטל מהמיקרים ניתן למלא קרחות ואיזורים חסרים בגבה בחלק אחר מהמיקרים ניתן לטשטש אותם באופן משמעות, על ידי עיצוב, גזירה נכונה, ואף הרמת גבות או צביעה של גבות.

תיקון צורה
לעיתים שילוב של שיקום הגבה הטבעית לצד עיצוב מקצועי, גזירה מקצועית ואפשרויות אחרות שאני מיישמת מאפ0שרות להגיע לצורה כמעט מושלמת, ללא כל התערבות של פתרונות של איפור קבוע לגבות.

bottom of page