top of page

עיצוב וצביעת גבות

הגבות שלך איבדו את צורתן מזמן? את לא לגמרי מצליחה לסדר אותן? את מרגישה שהגבות שלך לא מחמיאות לך? הן דלילות מדי, או אולי דומיננטיות מדי? לפעמים עיצוב נכון של הגבות הטבעיות יכול לשנות כל כך הרבה ולהשפיע על המראה שלך! 

עיצוב וצביעת גבות בסטודיו אובסשן

עיצוב גבות בסטודיו אובסשן מתבצע באמצעות חוט, פינצטה ומספריים. היתרון הגדול בהסרט שיער פנים עם חוט בניגוד לשעווה הוא הסרה מהשורש של השיער לצד פגיעה מינימלית באלסטיות של עור הפנים.

עיצוב גבות בחוט פינצטה ומספריים
כאשר אני ניגשת לעשות עיצוב גבות הדגש הראשוני הוא על תיקון הצורה והמבנה של הגבה, הדגש השני הוא על השוואת שתי הגבות וחתירה לסימטריה מקסימלית במסגרת מה שהגבה הטבעית מאפשרת כמובן והדגש השלישי הוא ביצוע כל אלו בלי לבגוע בעובי של הגבה. עיצוב נכון של גבה משווה לה מראה בלא ועבה יותר ממה שהיא הייתה לפני !

צביעת גבות

צביעת גבות היא אפשרו לתוספת מדליקה ומיוחדת לעיצוב הגבות. באמצעות צביעת גבות ניתן לתת אשליה של גבות מלאות יותר ומודגשות יותר אצל לקוחות הזקוקות לווליום לגבות, ואצל לקוחות אחרות בעלות גבות דומיננטיות מאוד באמצעות הצבע ניתן לרכך את הגבות כולתת מראה אקזוטי וסקסי.

את צבע הגבה אני מתאימה ללקוחה מתוך מנעד רחב של צבעים, והבחירה נעשית תוך התחשבות בצבע של הגבה הטבעית וצבע השיער.

עיצוב גבות בחוט או עם שעווה?

החיסרון של החוט על השעוה הוא תחושת המריטה הלא נעימה שמלווה להסרת שיער בחוט שמתארכת על פני מספר דקות האי נוחות הרגעית האופייני למריטה בשעוה. לצד זאת זאת השיטה העתיקה של החוט עדיפה בהרבה על השעוה בגלל כמה סיבות חשובות:

להסרת שיער בפנים לעומת שיער בשאר הגוף יש מאפיין מאוד ייחודי.  מצד אחד, שיער הוא דק יותר, קצר ונקרע בקלות. המאפיין הזה בשילוב עם עור פנים דק ועדין יוצרים בעיה כפולה: מצד אחד צריך לתפוס את השיער בצורה חזקה וקרובה לשורש כדי להוציא אותו מבלי לקרוע ולהשאיר קוצים, מצד שני חשוב לשמור על העור שלא ינזק.

הסרה טובה ויסודית  - חוט שמתלפף סביב השיער תופס אותו בצורה הרבה יותר חזקה ולא במחיר של פגיעה בעור הפנים.

שמירה על עור הפנים - ככל ששעוה חזקה יותר בהסרת שיער כך היא פוגעת יותר בעור הפנים, כך למשל באיזור העפעף היא תורמת לפגיעה באלסטיות של העור וגורמת לנחיתף עפעף, באיזור שמעל השפתיים (השפם) היא מיצרת פילינג עמוק ומסקנת את האיזור בפיגמנטציה (בשילוב עם גורמים נוספים כגון שינויים הורמונליים, חשיפה לשמש). חוט מהבחינה הזו הוא מאוד עדין לעור ואינו מסכן את העור הפיגמנטציה או בנחיתת עפעף.

דיוק בעיצוב - שעוה מתאפיינת ברמת דיוק מוגבלת לעומת החוט שיכול להגיע מאוד קרוב לגבה ועדיין לדייק מרמה של שיער שיערה.

השינויים שניתן להשיג באמצעות עיצוב וצביעה של גבות טבעיות

עיבוי והדגשת גבות
כמובן שצבע לא יצמיח שיער במקומות שבהם הוא לא קיים :) אבל הוא בהחלט יכול להדגיש שיער קיים. 
 

ריכוך גבה דומיננטית לקוחות עם גבה כהה, צפופה ועבה הבהרת גבות עדינה ומינורית תתן מראה רך יותר ואקזוטי. הבהרת גבה כהה יכולה להביא לשינוי עדין מאוד ובו זמנית משמעותי מאוד למראה הכללי של הפנים.

מילוי קרחות
גבות בהירות המתאפיינות בשיער פלומתי ניתן למלא ולעבות בקלות על ידי צביעתן. מילוי הגבה מתרחש בזכות השיער הפלומתי שנמצא בתוך הגבה ואינו נראה כי הוא מאוד בהיר. צביעת גבה מאפשרת להבליט את השיער הפלומטי ועל ידי כך להשיג את האפקט של מילוי קרחות.

תיקון צורה
גם כאשר נדמה לך שהגבה הטבעית של אבודה ואין הרבה מה לעשות איתה חוץ מאולי איפור קבוע לגבות, השילוב של עיצוב וצביעה של גבות יכול להםפתי בכמה שניתן לשפר ולעצב את הגבה הטבעית.

bottom of page